Corian Tezgah Fiyat Hesaplama

Corian Tezgah Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Corian tezgah fiyat hesaplama kullanılacak tezgah malzemeleri fiyatı belirler.

Aynı zamanda Corian tezgah fiyat, tezgah renkleri ve tezgah markalarına göre değişmektedir. Ayrıca, Corian tezgah fiyatları renk gruplarına görede değişmektedir.

Corian tezgah fiyatları hesaplanırken kullanılan ölçüler nedir? Nerede kullanılır? fiyat, hesaplaması nasıl yapılır?

Corian Tezgah M2 Fiyatı

Corian tezgah m2 fiyatı hesaplaması nerede yapılır?

Tezgah arkası duvar panelleri Corian tezgah m2 fiyatı ile hesaplanır. Ayrıca, tezgah alın detaylarıda Corian tezgah metrekare fiyatı ile hesaplanır. Fakat, yüzey kaplama gibi yerlerde  metrekare fiyatı hesabı ile hesaplanmaktadır. Davlunbaz arkası da akrilik tezgah m2 fiyatı ile hesaplanır. Hatta yetmiş santimetreyi geçen tezgahlarda akrilik tezgah m2 fiyatı ile hesaplanır

Corian Tezgah Metre Fiyatı

Corian tezgah metre fiyatı ince parçaların hesaplamasında kullanılır. Örnek: süpürgelik, tezgah su tutucu ya da tezgah kenar çıtası gibi yerler  metre fiyatı ile hesaplanır.

Corian Tezgah Birim Fiyat

Corian tezgah birim fiyat bir tezgahın 1 m2 (metrekare), 1 metretul (mt) ya da 1 metre (m) fiyatı için hesaplanan kısmıdır. DuPont Corian mutfak tezgahı fiyatları bu birim fiyatlarına göre hesaplanır. Fakat, yine birim fiyat burada bahsedilen birim fiyatları ile hesaplanmaktadır.

fiyatları ve Corian tezgah fiyatları projelerin uygulamaların boyutuna göre değişmektedir. Bu nedenle fiyatları net olarak belirlemek için projenizi bize mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Corian Tezgah Metretul Fiyatı

Corian tezgah metre tul mutfak veya banyo gibi tezgahların fiyatları hesaplanırken iki türlü DuPont Corian  metre tul “mt” hesaplama şekli vardır.

Birinci, tezgah derinliği altmış dört (64cm) santimetreye kadar olan tezgahlar için fiyat. Bu tezgahların yani altmış dört santimetreye (64 cm) kadar ölçüsü olan tüm tezgahların fiyat hesaplaması metre tul fiyatı hesaplanır. İkinci, yine tezgah derinliği yetmiş santimetreye (70 cm) kadar olan tezgahlardır. Bu tezgahlar da ise standart tezgah ölçüsü altmış dört santimetre (64 cm) ölçüsünü geçen tezgahlar için kullanılan ikinci tezgah metre tül fiyatı ile hesaplanır. Corian mutfak tezgahı fiyatları ve  fiyatları bu şekilde hesaplanıyor.

İngilizcesi “lineer ölçer” yani doğrusal metredir. Doğru kullanımı “metre tul” dur. Kısaltması da “mt” dir.

Corian Tezgah Mt Fiyatı Neden İki Şekilde Hesaplanıyor?

Corian akrilik plaka ölçüleri standart 64cm’e kadar olan tezgah için üretilmektedir. Corian fiyat listesi birinci fiyat standart tezgah ölçüsü 64cm’e kadar olan tezgah fiyatıdır. İkinci fiyat hesaplaması 70cm’e kadar olan tezgahlar için hesaplanmaktadır. Bu nedenle  fiyatları hesaplama iki türlü yapılıyor.

Standart tezgah ölçülerini aşan yani altmış dört santimetreden (64 cm) daha fazla olan yetmiş santimetreye (70 cm) kadar olan tezgahlar ikinci bir fiyatlandırma yapılarak hesaplanıyor. Çünkü tezgah boyutları büyüdüğü için ve plaka ölçülerini aştığı için diğer plaka kullanılmaktadır. Bu şekilde fiyat listesinde ikinci bir metre tül fiyatı hesaplaması yapılmaktadır.