Close sidebar

Corian Tezgah Fiyat Hesaplama

Corian Tezgah Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Corian tezgah fiyat hesaplama da kullanılacak tezgah malzemeleri, renkleri ve tezgah markalarına göre değişmektedir.

Corian tezgah fiyatları hesaplanırken kullanılan ölçü nedir? Nerede kullanılır? fiyat hesaplaması nasıl yapılır?

Corian Tezgah M2 Fiyatı

Corian tezgah m2 fiyatı hesaplaması nasıl yapılır? Tezgah arkası duvar panelleri, wc tezgahı, banyo tezgah alın detayları, yüzey kaplama gibi yerlerde corian tezgah  metrekare fiyatı hesabı ile hesaplanır.

Corian Tezgah Metre Fiyatı

Corian tezgah metre fiyatı ince parçaların hesaplamasında kullanılır. Örnek: süpürgelik, tezgah su tutucu ya da tezgah kenar çıtası gibi yerler akrilik tezgah fiyatı ile hesaplanır.

Corian Tezgah Birim Fiyat

Corian tezgah birim fiyat bir tezgahın 1 m2 (metrekare), 1 metretul (mt) ya da 1 metre (m) fiyatı için hesaplanan kısmıdır. Akrilik tezgah fiyat proje ve uygulamaların boyutuna göre değişmektedir.

Corian Tezgah Metretul Fiyatı

Corian tezgah metre tul mutfak veya banyo gibi tezgahların fiyatları hesaplanırken iki türlü DuPont Corian akrilik tezgah metre tul “mt” hesaplama şekli vardır.

Birinci, tezgah derinliği altmış dört (64cm) santimetreye kadar olan tezgahlar için fiyat. Bu tezgahların yani altmış dört santimetreye (64 cm) kadar ölçüsü olan tüm tezgahların fiyat hesaplaması metre tul fiyatı hesaplanır. İkinci, yine tezgah derinliği yetmiş santimetreye (70 cm) kadar olan tezgahlardır. Bu tezgahlar da ise standart tezgah ölçüsü altmış dört santimetre (64 cm) ölçüsünü geçen tezgahlar için kullanılan ikinci tezgah metre tül fiyatı ile hesaplanır.

fiyatları ve  fiyatları bu şekilde hesaplanıyor.

İngilizcesi “lineer ölçer” yani doğrusal metredir. Doğru kullanımı “metre tul” dur. Kısaltması da “mt” dir.

Corian Tezgah Mt Fiyatı Neden İki Şekilde Hesaplanıyor?

Corian akrilik plaka ölçüleri standart 64cm’e kadar olan tezgah için üretilmektedir. Corian fiyat listesi birinci fiyat standart tezgah ölçüsü 64cm’e kadar olan tezgah fiyatıdır. İkinci fiyat hesaplaması 70cm’e kadar olan tezgahlar için hesaplanmaktadır. Bu nedenle akrilik tezgah fiyat hesaplama iki türlü yapılıyor.

Standart tezgah ölçülerini aşan yani altmış dört santimetreden (64 cm) daha fazla olan yetmiş santimetreye (70 cm) kadar olan tezgahlar ikinci bir fiyatlandırma yapılarak hesaplanıyor. Çünkü tezgah boyutları büyüdüğü için ve plaka ölçülerini aştığı için diğer plaka kullanılmaktadır. Bu şekilde fiyat listesinde ikinci bir metre tül fiyatı hesaplaması yapılmaktadır.

DuPont Corian

Corian, DuPont tarafından icat edilen bir katı yüzey (solid surface) malzemesi markasıdır. Birincil kullanımı tezgah…

Corian Renkleri

DuPont sık kullanılan mutfak tezgahları için test edilmiş özel Corian renkleri sunmaktadır. Saf beyaz renkten doğal damarlı renklere, DeepColour…

Corian Eviye

Mutfak tezgahı için Corian eviye. Dayanıklı, lekelere karşı dirençli, bakımı kolay. Corian’ın kendisinden üretilmiş mutfak evyesi tasarımınıza değer…

Corian Lavabo

Corian lavabo ek yeri belli olmayan kusursuz birleşimi sayesinde, yıllardır tüm dünyada konutlar ve kamusal alanlarda…

Küvet ve Duş Teknesi

Konut ve ticari alanlara yönelik küvet ve duş tekneleri. Kullanışlı ve uzun ömürlü Corian duş teknesi ve…