free website maker

ANA SAYFA    »    ÜRÜNLER    »    DuPont Montelli

DuPont Montelli

DuPont Montelli Hakkında

DuPont Montelli Katı Yüzeyler dekoratif bir malzemedir. Hem konut hem de ticari sektörlerin birleşik ürünü olarak kullanılır. Yüzeyleri dayanıklı, gözeneksiz, sağlıklı (hijyenik) ve onarılabilir. Bu performans ve avantajları, ağır kullanıma tabi alanlar için uygun bir materyaldir. Corian'a en az ±8cm yarıçapında veya ± Ø16cm çapında bir şekil verilebilirken, Montelli'ye ±10° derecelik bir açı verilebilmektedir. Corian ile Montelli arasındaki en belirgin fark budur.


DuPont Montelli Basic Series

DuPont Montelli Basic serisi katı olduğu için, kesilebilir, yönlendirilebilir, birleştirilebilir, zımparalanabilir, oyulabilir. Farklı renkte parçalar gömerek (inlayed) ya da akrilik renklerle çeşitli desenler elde edilebilir, tasarımlar ve efektler oluşturun.


Montelli çeşitli iç mekân uygulamalarında kullanılabilir. Levhalar halinde verilir ve duvar bölmeleri oluşturulabilir. Paneller, sehpalar, kabul yeri (resepsiyon) masaları ve bankoları, tezgâhlar, duş çevreleri ve banyo lavaboları tasarlayın.


DuPont Montelli Tezgahlar

Montelli Tezgahlar

Montelli tezgâhlar ile mutfaklar ve banyolarda kaliteli, ekonomik ve dekoratif çözümler elde edin. Montelli, yenilenen renkleriyle (DuPont Basic Surfaces) mutfak ve banyo tezgâhları daha canlı, daha estetik.