bootstrap themes

ANA SAYFA    »    UYGULAMA ALANLARI    »    Corian Mutfak Tezgahları

Corian Mutfak Tezgahları

Corian Mutfak Tezgahları

Corian mutfak tezgâhlarıyla heyecan verici ve benzersiz bir görünüm elde edin. Mutfağınızın büyük veya küçük olduğunun bir önemi yoktur. Corian, mutfağınıza sonsuz bir zarafet, ipeksi ve alımlı bir dokunuş katar.


Hayalinizdeki mutfağı tasarlamak için, tezgâhınızın rengini ve lavabonuzun şeklini seçebilir, damlalık yerini belirleyebilirsiniz. Küçük detaylar büyük farklılıkları oluşturabilir. Şekil verilen bir tezgâh kenarı, tezgâhınıza ritim duygusu katabilir. Dönüşlü süpürgelikler hem pürüzsüz bir görünüm hem de kolay temizlik gibi estetik ve pratik faydalar sağlar.

Corian Mutfak Tezgahı

Corian Mutfak Tezgahı

Corian mutfak tezgâhı sağlığa uygun, zarafetin ve estetiğin buluştuğu yer. Sonsuz kullanım ömürlü tasarlanan Corian, mutfağınıza güzellik katar.

Estetik, fonksiyonel, hijyenik, temizlenmesi ve bakımı kolay oluşu, Corian mutfak tezgâhı özellikleri arasındadır. Basit düz kenarlardan, eğimli kenarlara, ince veya kalın kenarlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Corian kolaylıkla şekil alabildiği için, mümkün olan pek çok kenar detay stili de uygulanabiliyor.


Corian mutfak tezgâhı yapısı gereği gözeneksiz, leke tutmaz, homojen, dayanıklı, tamir edilebilir özellikleri ve avantajları vardır.